همه چیز با رادین

تیم ما تشکیل شده از افرادی با اراده و پر تلاش که از میان تمام سختی‌های شخصی و شغلی تصمیم گرفتند یک سوال مشترک را جواب بدهند، این سوال :
چگونه مسیر طولانی و سخت را برای هم کوتاه و هموار کنیم ؟

اطلاعات تماس
تهران - فلکه اول شهران - نبش آبشناسان - پلاک 43 - واحد 203
تهران
infol@radinma.ir
982191009449+
همراه با رادین

کلینیک کسب و کار رادین

کسب و کار های جدید , پاسخ به نیاز نسل نو

کسب و کار های جدید , پاسخ به نیاز نسل نو

 کسب و کار های جدید مانند خیلی چیز های دیگر با پیشرفت تکنولوژی و توسعه جوامع بشری ظهور می یابند و روز به روز با توجه به نیاز های مردم تغییر می یابند. با وجود افزایش کیفیت و سرعت ارائه ی خدمات و کالاهای مصرفی مصرف کننده ها , افزایش جمعیت کره زمین موجب اشباع برخی مشاغل قدیمی شده و موجب جلب توجه کارآفرینان به مشاغل و کسب وکار های جدید می شود.

در ادامه با هم به چند مورد از مشاغل و کسب و کار های جدید مورد توجه مصرف کننده ی قرن بیست و یک می پردازیم:

فست فودهای سالم

اشتباه نکنید, فست فود ها امروزه به سرعت گذشته درحال رونق هستند. اما مردم نسل جدید همواره در پیراهی برای افزایش سلامت خود بوده و همچنین می خواهند به بهترین شکل از وقت خود استفاده کنند و همه ی فعالیت های خود را با سرعت بالا انجام دهند.در واقع فست فود های چرب و زیان آور قدیمی رفته رفته متقاضیان کم تری را داشته و مردم در پی سالاد های و نوشیدنی های سالم هستند.

بیشتر بدانید :   پیش به سوی کارآفرینی

پس به عبارت دیگر یکی از اساسی ترین نیاز های نسل جدید غذا هاییست که علاوه بر سالم بودن, در مدت زمان کوتاه نیز به دستشان برسد که این نیاز کسب و کار جدیدی به نام فست فود های سالم را به ارمغان می آورند.رستوران های که به سرو غدا ها و نوشیدنی های سالم و ارگانیک پرداخته و برای افزایش سرعت سرویس دهی علاوه بر سیستم دلیوری , خود نیز به صورت متحرک در ون های مخصوصی در سطح شهر جا به جا می شوند.

استودیو های یوگا

با افزایش روزافزون عوامل استرس زا و آزار دهنده در نسل های جدید , اضافه وزن مفرط مردم و تحول سبک زندگی مردم و نوع نگاه آنها به زندگی , محبوبیت و تقاضای مصرف کنندگان به ورزش های آرامش بخشی چون یوگا نیز افزایش یافته است.با توجه به تحقیقلت انجمت یوگای آمریکا در سال 2016 بیش از 36 میلیون آمریکایی مقید و وابسته به انجام روزانه ی حرکات یوگا بودند که نشان دهنده ی رشد 16 میلیونی در طول 4 سال می باشد.

بیشتر بدانید :   با لینکدین حرفه ایی باشید!

این حجم از علاقه و پیگیری و البته نیاز نسل جدید به ورزش یوگا , بستر وسیعی را برای کسب و کار های جدید مرتبط با یوگا بوجود آورده است.از کسب و کارهای جدید مرتبط با یوگا عبارتند از : مربی یوگا , فروش تجهیزات یوگا و البته بر پا کردن یک استودیو یوگا مجزا.

نرم افزار های سلامتی

افزایش توجه به سلامتی علاوه بر ایجاد فست فود های سالم, نیاز ایجاد نرم افزار های بررسی و کنترل سلامتی را نیز ایجاد کرده است که البته در پاسخ به این نیاز کسب و کار جدیدی تحت عنوان اداره نرم افزار های سلامتی نیز بوجود آمده است.

افراد از طریق این نرم افزارها که توسط برنامه نویسان نرم افزار ساخته می شوند می توانند در هر ساعت از شبانه روز با حداقل اماکانات و فقط به کمک تلفن همراه خود که نرم افزار مذکور بر روی آن قرار دارد وضعیت سلامت خود را بررسی کنند که چنین نرم افزاری نیازمند پشتیبانی و به روز رسانی مکرر بوده و کسب و کار جدیدی را رقم می زند.

بیشتر بدانید :   زنگ‌خطرهای شکست استارتاپ‌ها
واقعیت مجازی

واقعیت مجازی چهره واقعی پیشرفت تکنولوژی امروز است که البته بدلیل خاص و تازه بودن چنین تکنولوژی برای مصرف کننده بسیار جذابیت داشته و نه تنها کسب و کاری مشغول به تولید و ارتقای چنین تکنولوژی هستند بلکه گروهی نیز به بازاریابی و فروش این تکنولوزی و حتی گروهی به اجاره این تکنولوزی به منظور تفریح مصرف کننده پرداخته اند و به همین سادگی از یک محصول گروه های متعدد کسب و کار جدید بوجود امده است.

به طور کلی موارد مطرح شده تنها بخش کوچکی از کسب و کار های جدیدی هستند که طی ده سال اخیر بوجود امده اند و مورد توجه کارآفرینان قرار گرفته و به بار نشسته اند.شما هم اگر کارافرین هستید و به دنبال راهی برای جلب توجه مصرف کننده می گردید در اولین قدم باید به نیازهای پاسخ نیافته ی مخاطبینتان توجه کرده و ایده ی ان پاسخ را به یک کسب و کار جدید تبدیل کنید.

ارسال یک نظر