همه چیز با رادین

تیم ما تشکیل شده از افرادی با اراده و پر تلاش که از میان تمام سختی‌های شخصی و شغلی تصمیم گرفتند یک سوال مشترک را جواب بدهند، این سوال :
چگونه مسیر طولانی و سخت را برای هم کوتاه و هموار کنیم ؟

اطلاعات تماس
تهران - فلکه اول شهران - نبش آبشناسان - پلاک 43 - واحد 203
تهران
infol@radinma.ir
982191009449+
همراه با رادین

کلینیک کسب و کار رادین

کسب و کار خانگی , یک چالش رویایی

کسب و کار خانگی , یک چالش رویایی

کسب و کار خانگی از نظر بسیاری از مردم به معنای خواب کامل و استراحت طولانی و حتی کار کردن با پیژامه می باشد. در صورتی که با وجود انعطاف پذیری این نوع کسب وکار , هنوز کسب وکاری حرفه ای محسوب شده و نیازمند رفتار حرفه ای نیز می باشد.

در ادامه به چند نکته ی موثر در موفقیت یک کسب و کار خانگی می پردازیم.

یک دفتر تمیز و مناسب برایکسب و کار خانگی خود ایجاد کنید.

انجام فعالیت در یک دفتر کسب و کار خانگی به طوری که فعالیت در آن با مشکل مواجه نشود نیازمند طراحی و آماده سازی می باشد.دفتر خانگی شما باید دقیقا مانند دفاتر دیگر برای جمع آوری مطالب و مدارک مناسب باشد و تمامی ابزار های مورد نیاز را در اختبار شما قرار بدهد.

در صورت امکان دک دفتر خانگی حرفه ای یا محیطی راحت و آرامشبخش برای خود ایجاد کنید.

پلان کاری و ساعات اداری خود را مشخص کنید.

پلان کاری به شما کمک می کند که در مورد وظایف خود و مدت زمان مورد نیاز برای انجام آنها آگاهی داشته باشید و فعالیتی را از قلم نیندازید. و درواقع به شما دربه حداقل رساندن عوامل جانبی و به حداکثر  رساندن میزان سودمندی کمک می کند.

بیشتر بدانید :   برنامه ریزی فروش

و البته که ایجاد یک پلان کاری مقاومت شما را دربرابر جاذبه ی کم نظیر تخت خواب و یخچال افزایش می دهد.

از روند کار لذت ببرید.

در هنگام ایجاد کسب و کار خانگی خود، به راحتی می‌توانیم دچار استرس شده و در روند کار گم شویم. بهترین راه‌حل در این شرایط این است که بر روی دلیل شروع این کار از ابتدا تمرکز کنید. به آن لحظه فکر کنید و بر روی چیزهایی که شما را خوشحال می‌کنند تمرکز کنید. از روز خود لذت ببرید. این کار مسابقه‌ی دو سرعت نیست، بلکه مانند یک مسابقه‌ی دو امدادی است.

برون سپاری کنید

به انجام رساندن حجم بالای فعالیت های یک کسب و کار تازه تاسیس می تواند خسته کننده و طاغت فرسا باشد پس انجام تمام فعالیت های کسب و کار خانگی خود را به خودتات محول نکنید و از برون سپاری و سپردن فعالیت ها به دیگران نترسید و قوای خود را برای مدیریت امور حفظ کنید.

بیشتر بدانید :   آیا دیجیتال مارکتینگ اثربخش است؟
استراحت کنید

حتی اگر با کوهی از کارهای عقب مانده روبرو هستید ساعتی را به استراحت اختصاص دهید.

استراحت کافی در زمان مناسب نه تنها کارهای شما را به تعویق نمی اندازد بلکه به شما فرصت انجام درست و با حداقل خطا را اعطی می کند.

زمانی که شما به بدن و البته ذهن خود اجازه ی استراحت می دهید , دهن و فیزیک شما پاسخ بهتری را به فعالیت های پیش رو ارائه می کند.

انگیزه ی خود را حفظ کنید

با توجه به دشواری های موجود در آغاز هر کسب و کار بدیهی است که آغاز یک کسب و کار خانگی نیز دارای دشواری های خود بوده و نیازمند انگیزه ها قوی و مناسب بوده و انگیزه ای مثل درامدزایی و ثروت با کم شدن سرمایه ی اولیه شما کم کم از بین رفته و نا امیدی و تسلیم شدن در آغاز یک کسب و کار بسیار مخرب است.

بیشتر بدانید :   معرفی کتاب مدل جهانی دیسک معجزه ارتباطی هزاره سوم

پس در نخستین قدم برای کسب و کار خانگی خود انگیزه های مناسب و قوی برگزنید.

از شکست ها نترسید

شکست در همه ی مراحل و بخش های زندگی به ویژه در مسائل کاری قریب الوقوع بوده و در یک کسب و کار خانگی تازه تاسیس نیز یقیننا باید شکست مواجه خواهید شد.اما نکته قابل توجه این است که نترسیدن از شکست ها و ریسک پذیری و البته کسب تجربه از شکست ها شما را دو قدم به دستیابی به موفقیت نزدیکتر می کند.

کسب و کار خانگی با وجود چالش های متعدد می تواند جالب و سرگرم کننده نیز باشد. و البته با نگاهی مثبت و پر انگیزه حتما به موفقیت خواهد رسید.و همچنین تلاش برای مدیریت هم زمان فرزندان و کسب و کار خود قدرت اعتدال شما را می افزاید

ارسال یک نظر