همه چیز با رادین

تیم ما تشکیل شده از افرادی با اراده و پر تلاش که از میان تمام سختی‌های شخصی و شغلی تصمیم گرفتند یک سوال مشترک را جواب بدهند، این سوال :
چگونه مسیر طولانی و سخت را برای هم کوتاه و هموار کنیم ؟

اطلاعات تماس
تهران - فلکه اول شهران - نبش آبشناسان - پلاک 43 - واحد 203
تهران
infol@radinma.ir
982191009449+
همراه با رادین

کلینیک کسب و کار رادین

کسب و کار اینترنتی، کسب و کار آینده

کسب و کار اینترنتی، کسب و کار آینده

اگر کسب و کار خودتان را دارید، اما کسب و کارتان بر بستر اینترنت قرار ندارد یا به عبارتی «کسب و کار اینترنتی» ندارید، و از اینترنت کسب درآمد نمی‌کنید، سخت در اشتباهید و از رقیبان خود عقب مانده‌اید. به مجموعه کارهایی که در فضای اینترنت انجام میشود کسب و کار اینترنتی می گویند.

دلیل شکست بعضی از افراد این است که با کمبود آگاهی دست به کسب و کار اینترنتی زدند و زیان مالی دیدند . بیشتر افراد دوست دارند برای خودشان کار کنند ، کسب و کار خودشان را راه‌اندازی کنند و رئیس خودشان باشند تا اینکه مجبور باشند از شخص دیگری اطاعت کنند. با توجه به گسترش روزافزون اینترنت  افراد به کسب و کار های اینترنتی روآورده‌اند. از طرفی نمی دانند چگونه شروع کنند. قبل از راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی، محصولات را به زیرمجموعه‌هایی تقسیم کنید.  وقتی به طور تخصصی کار کنید قابل اعتماد تر به نظر می رسید و درآمدتان افزایش می یابد.

بیشتر بدانید :   کسب و کار خانگی , یک چالش رویایی
کار اینترنتی ، کار در منزل.

فرض کنید که کسب و کار خانگی خود را داشته باشید و با اینترنت تمامی کارهای خود را بتوانید انجام دهید آن وقت است که شما متوجه خواهید شد یک کسب و کار اینترنتی در منزل چقدر می تواند به شما کمک کند.

با راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی شما در منزل می‌مانید و بسیاری از هزینه‌ها از جمله هزینه رفت و آمد و هزینه اجاره یک محل برای کارتان را نخواهید داشت.

 اما باید ببینید که چه کاری را از کجا باید شروع کنید که علاوه بر سود آن به شما ضرری نرساند شما با خواندن این مقاله و دنبال کردن آن به بسیاری از سوالاتتان پاسخ خواهید داد و میتوانید راه را برای شروع این کسب و کار پیدا کنید.

سرمایه کافی نداری؟ چاره اداره‌‌ی کسب و کارت به صورت اینترنتیه!

در اول راه این سوال را از خودتان می‌پرسید که  چقدر سرمایه لازم است؟ این سرمایه را از کجا بیاورم؟ و اگر موفق نشوم و سرمایه‌ایم از دست برود چه کنم؟ در کسب و کار اینترنتی اولین و مهم‌ترین مزیت این است که بدون نیاز به سرمایه زیاد می‌توانید خیلی راحت کسب و کارتان را راه بیندازید. اما به خاطر داشته باشید که هر کاری بهایی دارد و موفقیت در یک راه بدون هزینه قابل اعتماد نیست. بنابراین درست است که این سرمایه ناچیز است، اما اکثر مواقع همان سرمایه ناچیز ضروری است. پس خیلی به افسانه درآمد اینترنتی بدون سرمایه تن ندهید! البته شاید در برخی موارد پیش بیاید که کسب و کاری راه بیندازید که واقعا نیازی به سرمایه نداشته باشد. اما چنین مواردی خیلی کم پیش می‌آیند.  صد البته در این موارد هم راه سودجویی افراد فرصت طلب و کلاهبردار هست! درآمدزایی در اینترنت راه‌های مختلفی دارد:

بیشتر بدانید :   هر برند یک داستان
فروش محصولات و خدمات

اگر در زمینه خاصی تخصص دارید می توانید محتوای آموزشی ایجاد کنید و در اینترنت به فروش بگذارید اگر در ارائه نوعی خدمات تخصص دارید می توانید خدماتتان را در اینترنت معرفی کنید . در واقع به کمک اینترنت به جذب مشتری برای خودتان بپردازید می توانید کالاهای فیزیکی را برای فروش بگذارید کالاهای فیزیکی مثل کارهای دستی خودتان، کتاب‌، لوازم ورزشی و …می توانید کانالی در تلگرام درست کنید و ممبر هایتان را افزایش دهید و با تبلغات افراد دیگر را در آن کانال قرار دهید و درآمد کسب کنید.

دلایلی که شما را به کسب و کار اینترنتی ترغیب می‌کند.
  1. می‌توانید رئیس خود باشید.
  2. در هر زمان حتی در خواب هم پول در آورید.
  3. می‌توانید در منزل بمانید یا در هر مکان که مایلید کار کنید.
  4. می توانید همزمان دارای چند شغل باشید.
  5. می توانید همزمان دارای چند شغل باشید.
  6. ساعت کاری در اختیار شماست.
  7. پول بیشتری بدست می آورید.
  8. هزینه های اضافی مثل هزینه رفت و آمد به محل کار حذف می شود.
بیشتر بدانید :   اینستاگرام یا اینستا

در مقالات آینده باز به این موضوع خواهیم پرداخت.

ارسال یک نظر