همه چیز با رادین

تیم ما تشکیل شده از افرادی با اراده و پر تلاش که از میان تمام سختی‌های شخصی و شغلی تصمیم گرفتند یک سوال مشترک را جواب بدهند، این سوال :
چگونه مسیر طولانی و سخت را برای هم کوتاه و هموار کنیم ؟

اطلاعات تماس
تهران - فلکه اول شهران - نبش آبشناسان - پلاک 43 - واحد 203
تهران
infol@radinma.ir
982191009449+
همراه با رادین
ویژگی تصویر

چرخه حیات

همراه همیشگی توسعه

آموزش، اشتغال، توسعه

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

کوچینگ تخصصی ( Business Coaching )

ویژه صاحبان کسب و کار

امروز در کشورمان شاهد هستیم راه اندازی کسب و کار یک فرایند انفرادی برای مدیران محسوب می‌شود، در صورتی که همانند سایر تجربه‌های زندگی، حضور یک مربی که بتواند شما، کارکنان و سازمان شما را کمک کنید الزامیست، شخص یا اشخاصی که شما بتوانید به ایشان اتکا کنید.

این یکی از ارزشمندترین منابع در دسترس برای صاحبان کسب و کار است؛ در ایران منابع بسیار کمی وجود دارد که واقعا بتوانند به پیشرفت شما کمک کنند.

خوشبختانه شما می‌توانید در کلینیک کسب و کار رادین با بهره گیری از تیم تخصصی بیزینس کوچینگ (یا کوچینگ کسب و کار) و با راهنمایی‌هایی که فقط و فقط مختص کسب و کار شماست و کاملا شخصی و انحصاری شده است به کسب و کارتان کمک کنید و در مسیر موفقیت گام بردارید.

ما در رادین بر این باوریم که سریعترین و بهترین راه برای موفقیت و پیشرفت، بهره‌گیری از مربیان باتجربه و متعهد است، این مهم‌ترین چیزی است که باعث رشد کسب و کار شما می‌شود. بیزینس کوچ به شما، تیم اجرایی و مدیران کمک می‌کند که اهداف خود را واضح‌تر ترسیم کنید و مسیر موفقیت را قدم به قدم طی نمایید.

ویژه کارکنان

تیم کلینیک کسب و کار رادین طی یکسال گذشته تحقیقات جامع و کاملی در راستای نیاز شرکت‌های فعال و معتبر کشور به سرمایه‌ انسانی کارآمد انجام داده است.

رادین با در نظر گرفتن معیارهای استخدام ضمن بررسی تمام سایت های کاریابی و نیز آگهی های درج شده در روزنامه ها و فضای مجازی، برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی دوره‌های آموزشی منطبق با نیاز بازار کار نموده است.

در این مسیر با همراهی شرکت‌های مطرح کشور جهت اشتغال دانشپذیران به صورت مستقیم توافقات لازم صورت گرفته و پس از توانمندسازی شرکت کنندگان در این دوره‌ها نسبت به معرفی و شروع به کار آنها اقدام میشود. این برترین وجه تمایز دوره‌های آموزشی طراحی شده مرکز توسعه و توانمندسازی رادین با نام چرخه حیات است .

ما با دو هدف کلی این دوره را برگزار میکنیم :

  1. تامین نیروی انسانی توانمند و بهره‌ور برای سازمان‌ها و شرکت‌ها
  2.  کاهش نرخ بیکاری و افزایش جامعه شاغل در ایران بزرگ
کلینیک کسب و کار, مشاوره توسعه کسب و کار , توانمندسازی , تامین نیروی انسانی , کوچینگ تخصصی