همه چیز با رادین

تیم ما تشکیل شده از افرادی با اراده و پر تلاش که از میان تمام سختی‌های شخصی و شغلی تصمیم گرفتند یک سوال مشترک را جواب بدهند، این سوال :
چگونه مسیر طولانی و سخت را برای هم کوتاه و هموار کنیم ؟

اطلاعات تماس
تهران - فلکه اول شهران - نبش آبشناسان - پلاک 43 - واحد 203
تهران
infol@radinma.ir
982191009449+
همراه با رادین

کلینیک کسب و کار رادین

سئو(SEO) ، بهینه سازی موتور جستجو، چیست و مزایای آن

سئو (SEO) ، بهینه سازی موتور جستجو، چیست و مزایای آن

سئو (SEO) ، که به عنوان بهینه سازی برای موتورهای جستجو شناخته می شود، روش به دست آوردن ترافیک بیشتر از نتایج جستجو آزاد، رایگان، طبیعی و یا سرمقاله در موتورهای جستجو است. اساسا این تکنیکی است، که به موتورهای جستجو کمک می کند؛ تا وب سایت شما را در پاسخ به پرسش و جستجو، در رتبه بندی بسیار بالاتر از میلیون ها وب سایت متمایز دیگر قرار دهد. بنابراین سئو به خوبی به شما در گرفتن ترافیک بیشتر  از موتورهای جستجو کمک می کند.

بیایید به راهنمای سئو  و  اطلاعات مورد نیاز شما در مورد بهینه سازی موتور جستجو بپردازیم.

بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

هنگامی که شما عبارت مورد پرسش خود را در یک موتور جستجوی خاص وارد کنید، سپس دکمه Enter را فشار دهید، لیستی طولانی از نتایج وب را که شامل آن عبارت است پیدا مشاهده میکنید. کاربران عمدتا از وبسایت هایی که در لیست بالا در صفحه اول هستند بازدید می کنند، چون به نظر میرسد بیشتر مطابق با پرسش آنهاست. به طور کلی مطلبی که در صفحه اول و جزو موارد بالای صفحه نباشد، دیده نمیشود. اگر شما میخواهید بدانید چرا بعضی از این سایت ها برتر از سایر سایت ها هستند، باید بدانید که این امر به دلیل روش بازاریابی قوی شناخته شده و سئوی قوی آن است. تمام موتورهای جستجو اصلی از جمله گوگل، بینگ و یاهو نتایجی را پیدا می کنند که در آن صفحات وب و سایر محتویات مجزا مانند فیلم ها تبلیغ می شوند. و براساس آنچه موتور جستجو به عنوان مناسب ترین محتوا رتبه بندب میکنند، به کاربران نشان داده میشوند

بیشتر بدانید :   تبلیغات نمایشی , آشنایی و مقایسه

بیشترین مزایای سئو

کسب و کارهای کوچک و متوسط می توانند بهره زیادی از سئو ببرند. این شرکتها که در سئو سرمایه گذاری میکنند، میتوانند نتایج بیشتر در جستجوها داشته و بیشتر دیده شوند. آن دسته از کسب و کارهایی که سئو را انجام نمی دهند، به دلیل آنکه وضعیت آنها بدتر می شود، در حال کاهش هستند. برای مبتدیان و کاربران فعلی، دانستن در مورد مزایای سئو به آنها کمک خواهد کرد تا بهترین نتایج را در موتورهای جستجو داشته باشند.

چه باید کرد؟

1. یک وب سایت با رابط کاربری بالا ایجاد کنید

2. بازارهای جدید را کشف کنید

3. پیدا کردن مشتریان جدید و کمک به توسعه

4. تبلیغات و آگاهی دیگران در مورد نام تجاری

5. آگاهی دادن به مشتریان از طریق خبرنامه

6. بازرگانی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته باید باز شود

7. همواره سعی کنید از خودتان هم بهتر شوید!

8. و البته به کاگیری سئو را برای سایت خود فراموش نکنید

بیشتر بدانید :   تبلیغات اینستاگرام را بهتر بشناسیم

ارسال یک نظر