همه چیز با رادین

تیم ما تشکیل شده از افرادی با اراده و پر تلاش که از میان تمام سختی‌های شخصی و شغلی تصمیم گرفتند یک سوال مشترک را جواب بدهند، این سوال :
چگونه مسیر طولانی و سخت را برای هم کوتاه و هموار کنیم ؟

اطلاعات تماس
تهران - فلکه اول شهران - نبش آبشناسان - پلاک 43 - واحد 203
تهران
infol@radinma.ir
982191009449+
همراه با رادین

کلینیک کسب و کار رادین

راه اندازی کسب و کار جدید , گام به گام

راه اندازی کسب و کار جدید , گام به گام

راه اندازی کسب و کار جدید عالی با یک ایده آغاز می شود ، اما باید عملی شود. در اینجا 10 مرحله برای شروع کار در و سفر در مسیر استارتاپ برای شما آورده شده است.

همه حداقل یک ایده برای رسیدن به یک هدف بزرگ دارند. آنچه بنیانگذاران استارتاپ را متفاوت می کند ، تمایل آنها به اقدام برای تحقق یکی از این ایده ها است.

اگر فکر می کنید ممکن است بخواهید روزی شغل خود را ترک کنید و به عنوان بنیانگذار معرفی شوید ، مهم است که برنامه ریزی کنید ، اما وقتی برنامه ذهنی خود را تشکیل دادید ، باید هر چه سریع تر در مسیر هدف قدم بردارید.

بخش بزرگی از اجرا به سادگی شروع می شود ، اما هنگامی که توپ را به حرکت درآوردید مفید است که یک لیست از مراحل را دنبال کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز درست پیش برود.

در مورد بازار مصرف خود تحقیق کنید

انجام تحقیقات بازار اولین قدم راه اندازی کسب و کار جدید است که برای تعیین ارزش واقعی ایده و دنبال کردن آن انجام می شود.. شما می توانید تحقیقات خود را با نوشتن لیست مشکلات بالقوه که به دست ایده کسب و کار شما قابل حل می باشند ، شروع کنید.

بیشتر بدانید :   کسب و کار با سرمایه کم , عجیب اما واقعی

افرادی که از این مشکلات رنج می برند را شناسایی کنید و در مورد راه حل شما برای این مسائل با آنها صحبت کنید. یک نظرسنجی برای مشتریان بالقوه خود طراحی کرده و ببینید که آنها چه چیزی برای گفتن دارند. بعد از اینکه نتایج خود را به دست آوردید ، رقابت را بررسی کنید و سعی کنید به اندازه کافی متفاوت باشید (به روشی مناسب) و برای نبرد با آنها

تمام مطالب تحقیق خود را پس از اتمام نگه دارید ، زیرا بعداً می توانند در تأمین اعتبار از آن ها کمک بگیرید.

تامین امنیت آی پی 

آی پی به روندی اطلاق می شود که توسط آن ، فرد یا شرکت می تواند حقوق مربوط به یک محصول ایجاد شده را داشته باشد. که شامل حق ثبت اختراع ، حق چاپ و نشانه های تجاری می باشند. راه حل موفقیت شرکت شما این است که از پروتکل مناسب پیروی کنید تا از عوامل تمایز دهنده خود محافظت کنید.

بیشتر بدانید :   فرصت سرمایه‌گذاری بسیار مطمئن

با تامین امنیت آی پی خود، خود را در برابر کپی محافظت می کنید. همچنین تأیید می کنید که شما هیچ توافق نامه های غیرقابل رقابتی را نقض نمی کنید ، در غیر این صورت ممکن است با نتایج جدی روبرو شوید. هنگامی که احساس کردید در حال حذف شدن هستید ، حق ثبت اختراع خود را ثبت کنید یا برای علائم تجاری یا حق چاپ خود درخواست دهید.

در مورد برندسازی تصمیم بگیرید

برندسازی چیزی بیشتر از انتخاب یک نام است ، برندسازی تصمیم گیری برای هویت ایده شماست. شما می خواهید چیزی را که دوست دارید انتخاب کنید ، اما همچنین باید نامی را انتخاب کنید که تجربه استفاده از محصول شما و مشکلی که آن را حل می کنید را منتقل کند .

از هرگونه موفقیت یا شکست محصول و چگونگی تأثیرگذاری آن بر نامی که انتخاب می کنید, آگاه باشید.

اینک زمانی است که شما باید نام دامنه وب سایت خود و سایر مواد بازاریابی مرتبط را نیز ایمن کنید. شما در این مرحله باید در مورد مهارت های درونی و بیرونی خود و اید ی خود را اطلاعات کسب کنید ، بنابراین دقیقاً می دانید در پاسخ به افراد در باب فعالیت های خود و کسب و کار خود چه بگویید.

بیشتر بدانید :   همیشه پای یک ایده در میان است!

یکپارچگی ایجاد کنید

یکپارچه کردن یک قدم بزرگ برای یک استارتاپ است زیرا بر جنبه های زیادی از چرخه عمر استارتاپ تاثیر می گذارد. متحد کردن فرایند تبدیل مشاغل شما به یک شخص حقوقی و تصمیم گیری در مورد نحوه ساخت آن است.

ارسال یک نظر