همه چیز با رادین

تیم ما تشکیل شده از افرادی با اراده و پر تلاش که از میان تمام سختی‌های شخصی و شغلی تصمیم گرفتند یک سوال مشترک را جواب بدهند، این سوال :
چگونه مسیر طولانی و سخت را برای هم کوتاه و هموار کنیم ؟

اطلاعات تماس
تهران - فلکه اول شهران - نبش آبشناسان - پلاک 43 - واحد 203
تهران
infol@radinma.ir
982191009449+
همراه با رادین

کلینیک کسب و کار رادین

راه اندازی کس و کار با سرمایه کم

راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم

راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم همواره برای افرادی که روحیه کارآفرینی دارند ، یک چالش و مانع قابل توجه باشد. اما زمانی که برای انجام کاری اراده وجود داشته باشد، راهی برای حل مشکلات احتمالی نیز پدید می آید.

ایده های تجاری زیر برای شروع به هزینه ها و منابع کمی نیاز دارد و به سرعت با تلاش و پشتکار به نتیجه می رسد. برای کسانی که رویای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم دارند ، در اینجا چند تجارت کم هزینه برای الهام بخشیدن و حمایت از اشتیاق کارآفرینی ارائه شده است.

تولید محتوا

رسانه های اجتماعی و چرخه خبری طوفانی از فرصت های مناسب را برای متخصصان خلاق مانند نویسندگان و طراحان گرافیک ایجاد کرده اند .که می توانند از استعدادهای خود برای ایجاد محتوای با کیفیت و قابل اشتراک برای مشاغل و رسانه ها استفاده کنند. با توجه به رشد اقتصادی سرسام آور فریلنسر ها و کارمندان قراردادی ، راحت تر از همیشه می توانید برای بازار هدف خود کارآفرینی حرفه ای باشید.

بیشتر بدانید :   راه اندازی کسب و کار تک نفره

دستیار شخصی یا مجازی

برای کارآفرینانی که مشاغل خود را رشد می دهند و می خواهند روی کارهای پر بازده تمرکز کنند ، افرادی که مهارت های سازمانی خوبی دارند ، بسیار مورد توجه هستند. یک دستیار شخصی یا مجازی بسیاری از عملکردهای یک منشی را بدون اینکه در محل باشد انجام می دهد. این افراد غالباً بسیاری از فعالیت های مد نظر مراجعه کنندگان را در خانه انجام می دهند.

پیگیری تقویم ها ، تنظیم پرواز و انجام کارهای حسابرسی از جمله فعالیت های دستیاران مجازی بوده که با کم ترین سرمایه و صرفا با ایجاد ارتباطات میان جویندگان کار و کارآفرینان می توان آن را به کسب و کاری مستقل تبدیل کرد.

خدمات برنامه ریزی رویداد

اگر فردی کاملاً سازمان یافته و جزئیات محور هستید که در برگزاری مراسم و مهمانی پویا و مشتاق عمل می کنید ، ممکن است شخصیت مناسبی برای راه اندازی تجارت برنامه ریزی رویداد داشته باشید.

برنامه ریزان رویدادها برگزاری عروسی ها ، جشن های تولد ، برگزاری مجالس مهیج و حتی رویداد های علمی و کارگاه ها را برای دیگران آسان می کنند . و نه تنها با برقراری تماس تلفنی و برنامه ریزی به سود مالی دست می یابند بلکه به بانک اطلاعاتی عظیمی از مشتریان و مخاطبان آن ها دسترسی خواهند داشت.

بیشتر بدانید :   آیا دیجیتال مارکتینگ اثربخش است؟

منتقدین حرفه ای

اهمیت بررسی ها و انتقادات دقیق در شرکت های بزرگ و کوچک هنوز از بین نرفته است. در این تجارت کم هزینه شرکت ها محصولات و خدمات خود را به افراد متخصص ارائه می دهند تا افراد بتوانند ان ها را بررسی و نقد کنند.

این شرکت ها به یک منتقد خوب و مهم تر از آن صادق نیاز دارند.آنها بابت زمان و میزان بررسی شما پول می پردازند . و شما موظف هستید در قبال مبالغ دریافتی خود فعالیت های جانبی جدید را نیز امتحان کنید ، کتاب های جدید بخوانید و با آخرین فن آوری ها آشنا شده و در انتقادات خود از تکنیک های جدید استفاده کنید.

با وجود جدیت این حرفه،برای راه اندازی چنین کسب و کاری نیاز به بهره گیری سرمایه بسیاری نیست .و تنها شناخت افراد متخصص و ارتباط آنها به بازار هدف شما را به کسب و کار مورد نظرتان نزدیک می کند.

بیشتر بدانید :   برای افزایش فالوور خلاق باشید

مشاوره رسانه های اجتماعی

شرکت های بزرگ معمولا یک آژانس یا کارمند تمام وقت را برای رسیدگی به اکانت ها و وبلاگ های فیس بوک و توییتر خود استخدام می کنند .اما مشاغل کوچک غالباً باید از بازاریابی رسانه های اجتماعی خود مراقبت کنند.

صاحبان مشاغل ممکن است بیش از حد به فعالیت های اساسی خود مشغول باشند و زمان کمتری را به بازاریابی رسانه های اجتماعی خود صرف کنند .در چنین شرایطی استفاده از استراتژی های یک فرد یا آژانس به عنوان یک مشاور ، می تواند به آنها کمک کند .تا بهترین تاکتیک ها ، برنامه ها و مطالب را برای مخاطبان مورد نظر خود تعیین کنند. و البته با رشد تعداد پیروان شرکت مورد نظر، تجارت شما نیز گسترش می یابد.

ارسال یک نظر