همه چیز با رادین

تیم ما تشکیل شده از افرادی با اراده و پر تلاش که از میان تمام سختی‌های شخصی و شغلی تصمیم گرفتند یک سوال مشترک را جواب بدهند، این سوال :
چگونه مسیر طولانی و سخت را برای هم کوتاه و هموار کنیم ؟

اطلاعات تماس
تهران - فلکه اول شهران - نبش آبشناسان - پلاک 43 - واحد 203
تهران
infol@radinma.ir
982191009449+
همراه با رادین
داستان رادین , کسب و کار, رادین, توسعه,

داستان رادین

همراه همیشگی مسیر توسعه

همه چیز از احساس خوب شروع شد. ما در رادین بر این باوریم که همه‌چیز با همراهی و درک متقابل شروع و ادامه پیدا می‌کند. به‌همین سبب عمل بسیار را بر حرف کم برتر می‌دانیم. یک کسب و کار کوچک به‌عنوان کلینیک کسب و کار رادین ایجاد کردیم. شروعی جذاب و شیرین برای اینکه کنار شما باشیم.

در دنیای پرشتاب کنونی، به‌ویژه در شرایط حساس کشور عزیزمان ایران، کسب‌وکارها هر روز با چالش‌های جدیدی روبه‌رو می‌شوند. آن‌ها برای حیات، پیشرفت و ماندگاری، لازم است آمادگی کامل برای رویارویی با تغییرات محیطی، ظهور رقبای جدید، چالش‌های نیروی انسانی، یافتن مشتریان جدید برای محصولات و … داشته باشند. و بیشترین زمان صاحبان کسب و کار صرف همین موضوعات می‌شود.

ما به عنوان کلینیک کسب و کار رادین از سال 1396 فعالیت رسمی خود را آغاز نمودیم و از همان ابتدا به دنبال ایجاد فضایی مناسب برای ارائه بهترین خدمات مشاوره، بازاریابی و فروش، توانمندسازی و تامین نیروی انسانی و تبلیغات هدفمند و موثر برای شما دوستان بوده‌ایم. داستان رادین با همراهی شما ادامه دارد.

ارکان جهت ساز کلینیک کسب و کار رادین

ماموریت رادین

ما هستیم تا در بهترین شکل ممکن به مشتریان‌مان کمک کنیم. با اهداف و آرزوهای آنها زندگی میکنیم و با تمام توان کارمان را در الویت قرار میدهیم. و بشکل هیجان انگیزی تمام نیروی خود را در جهت پیشرفت، تاثیرگذاری و ارزش آفرینی صرف میکنیم.

چشم انداز رادین

ما به دنبال راهی ساده برای توانمندسازی و توسعه انسان‌ها و کسب و کارها هستیم. راه اندازی و توسعه کسب و کار را برای هموطنان آسان خواهیم کرد .

مشتری مداری

ارزیابی کاملی از نیازهای شما انجام می‌دهیم و هدف ما جلب رضایت شماست

داستان رادین , کسب و کار, رادین, توسعه,

مسئولیت‌پذیری

ما خود را ملزم به مسئولیت پذیری نسبت به مشتریان خود می‌دانیم

داستان رادین , کسب و کار, رادین, توسعه,

یادگیری و یاددهی

آموزش‌های کاربردی در جهت اهداف ماست و همچنان مشتاق یادگیری و توسعه هستیم

داستان رادین , کسب و کار, رادین, توسعه,

احترام به منزلت انسانی

همواره و در هر جایگاهی حفظ ارزش‌ها و منزلت انسانی را جزوِ اصول ماست

خلاقیت و نوآوری

به دنبال ایده‌های جدید و شکوفا کردن و به‌ کارگیری خلاقیت‌ها هستیم

صداقت و شفافیت

تمتمی مراحل کار با صداقت کامل و دو جانبه، در نهایت شفافیت انجام می‌پذیرد

داستان رادین , کسب و کار, رادین, توسعه,

سخن مدیرعامل

با افتخار آماده ایم در کسب و کار مورد علاقه تان، در کنار شما از شکل گیری تا انتهای مسیر موفقیت قرار بگیریم و از تمامی دانش و آگاهی خود جهت رسیدن به چشم انداز شما استفاده نماییم.
یک واقعیت را باید پذیرفت، مدیران شرکت ها به تنهایی نمی توانند این مسیر پر فراز و نشیب را طی کنند و امروز یکی از مهم ترین وظایف مدیران، انتخاب و به کارگیری مشاوران مناسب است؛ در دنیای تجارت کمتر میتوان سراغ کسب و کاری موفق را گرفت که بدون یاری گرفتن از مشاوری توانمند و متخصص توانسته باشد به جایگاه مطلوب فعلی که دارد دست یابد.
با آرزوی توسعه زندگی و کسب و کار شما

مرکز توسعه رادین جهت توسعه خدمات خود از متخصصن و علاقه مندان دعوت به همکاری می‌نماید، اگر نوآوری و خلاقیت، پشتکار، صداقت و تعهد در ذات شماست با ما همراه شوید.