همه چیز با رادین

تیم ما تشکیل شده از افرادی با اراده و پر تلاش که از میان تمام سختی‌های شخصی و شغلی تصمیم گرفتند یک سوال مشترک را جواب بدهند، این سوال :
چگونه مسیر طولانی و سخت را برای هم کوتاه و هموار کنیم ؟

اطلاعات تماس
تهران - فلکه اول شهران - نبش آبشناسان - پلاک 43 - واحد 203
تهران
infol@radinma.ir
982191009449+
همراه با رادین

تامین نیروی انسانی

توانمندسازی نیروی انسانی

نیروی انسانی توانمند و موثر یکی از مهمترین سرمایه‌های هر سازمان و بنگاه اقتصادی است. سرمایه‌گذاری بر روی این بخش، باعث کاهش هدر رفت انرژی انسانی، زمان و افزایش کارایی و بهره‌وری می‌شود. رادین در همین راستا و با رویکرد بهبود فرآیند جذب، نگهداشت، توسعه و ارتقای نیروی انسانی، اقدام به ایجاد فرآیندی برای تامین این سرمایه ارزشمند متناسب با نیاز هر بخش و یا سازمان کرده است.

در این راه ما با شما همراه می شویم و با بررسی دقیق سازمان، اهداف، استراتژی‌ها و برنامه‌ها آینده، زیرساخت نیروی انسانی شما را تحلیل کرده و عارضه‌یابی می‌کنیم. هدف ما تامین نیروی توانمند است و این هدف را از دو راه محقق می‌کنیم. یکی از این مسیرها جذب، بررسی ، مصاحبه، ارزیابی شاخص‌های رفتاری، صحه‌گذاری و بررسی رزومه ارسالی شخص کارجو بوده که ما پس از بررسی نتایج شخص مورد نظر را متناسب با نیاز کارفرما در مسیر آموزش و توسعه قرار می‌دهیم. در این مسیر شخص مورد نظر لحظه به لحظه رصد می شود و در انتهای دوره با بررسی کامل و دقیق و رزومه‌ای کاملا مشخص و صحه گذاری شده، به شما معرفی می‌شود.

گام‌هایی که در این مسیر بر می‌داریم چیست؟

شناخت رفتار و الگوهای رفتاری و بررسی توانمندی‌های رفتاری

آموزش و ارزیابی حین آموزش

بررسی رزومه ارسالی و خود اظهاری کارجو

بررسی مجدد تغییرات صورت گرفته

مصاحبه حضوری و صحه گذاری بر المان‌های ذکر شده در رزومه

مصاحبه دوم و بهینه سازی رزومه

طراحی مسیر مناسب برای ارتقا و رشد

ارائه شخص به شرکت های درخواست دهنده

گام بعدی ما

گام بعدی ما برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز، حضور در محل شرکت و بررسی وضع موجود و نیاز اصلی سازمان است. این مسیر قالب مشاوره داشته وماهیت آن با گام قبلی کمی تفاوت دارد. تفاوت در اینجاست که تمام مسیرهای ذکر شده در محل شرکت و سازمان صورت گرفته و گام‌های اجرایی همراستا با استراتژی سازمان و نگاه مدیران برداشته می شود. تمایم این موارد نیاز به جلسه بررسی وشناخت داشته و بصورت تخصصی برای سازمان صورت می گیرد.