همه چیز با رادین

تیم ما تشکیل شده از افرادی با اراده و پر تلاش که از میان تمام سختی‌های شخصی و شغلی تصمیم گرفتند یک سوال مشترک را جواب بدهند، این سوال :
چگونه مسیر طولانی و سخت را برای هم کوتاه و هموار کنیم ؟

اطلاعات تماس
تهران - فلکه اول شهران - نبش آبشناسان - پلاک 43 - واحد 203
تهران
infol@radinma.ir
982191009449+
همراه با رادین

کلینیک کسب و کار رادین

انواع-گوناگون-تبلیغات-تلگرام

انواع گوناگون تبلیغات تلگرام

انواع گوناگون تبلیغات تلگرام بستر وسیعی را در اختیار کاربران تلگرام قرار داده به طوری که  امروزه اگر نیاز به تبلیغات در تلگرام داشته باشید ، اشخاص و شرکت های تبلیغاتی تعدادی زیادی از روش های نسبتا مشابه تبلیغات تلگرامی را در اختیار شما قرار می‌دهند که در ادامه این مقاله به بررسی انواع مختلف آن می پزدازیم.

تبلیغات بازدیدی تلگرام

از میان انواع گوناگون تبلیغات تلگرام این شیوه یکی از متادول ترین روش های تبلیغات در تلگرام است. روش کلی تبلیغات بازدیدی در تلگرام به صورت بازدید (Per View) به این صورت است که یک کانال را برای درج بنر تبلیغاتی تان انتخاب میکنید و طبق شرایطی که معمولا هر کانال از پیش برای تبلیغاتش مشخص کرده است یکی از پلن های تبلیغاتی آن کانال را انتخاب میکنید. به عنوان مثال:

۲۰ هزار بار بازدید شود

در این روش بعد از اینکه بنر شما به این عدد رسید مدیر کانال تبلیغ شما را حذف خواهد کرد. با وجود شیوه های مختلف درج آگهی تلگرامی ، اکثر افراد تمایل دارند از این شیوه برای بازاریابی دیجیتال نسبت به سایر روش های تبلیغات در تلگرام استفاده کنند.

بیشتر بدانید :   رونق بیزینس در نسل گوشی به دست

 

 

 

تبلیغات ساعتی در تلگرام

یکی دیگر از روش های تبلیغات در تلگرام این شیوه تبلیغاتی است که بر اساس ساعت (Per Hours) انجام میشود. پس از اینکه کانال هدف تان را مشخص کردید بر اساس تعداد ساعتی که مد نظر دارید ، طبق شرایط و قیمت های کانال هزینه آن را میپردازید و پس از درج تبلیغ شما به تعداد ساعتی که مقرر شده آگهی تان در کانال باقی میماند و سپس حذف میشود.

ممکن است با توجه به نیازتان بخواهید آگهی تان یک یا چند ساعت الی چندین روز یا حتی هفتگی در کانال باقی بماند ، که تصمیم گیری آن کاملا به خودتان و بودجه تبلیغاتی تان بستگی دارد. دقت داشته باشید که مبلغی که به ازای هر مقدار بازدید میپردازید با توجه به نوع کانال و تعداد اعضای آن کانال میتواند متفات باشد. بهتر است زمانی از این روش استفاده کنید که همه جوانب را بررسی کرده باشید و از بازخورد تبلیغ تان تا حدود زیادی اطمینان داشته باشید، در غیر این صورت حتما به سراغ سایر روش های تبلیغات در تلگرام بروید.

بیشتر بدانید :   اینستاگرام ، سه گام نخست تبلیغات

 

 

تبلیغات گسترده در تلگرام

یکی از بهترین روش های تبلیغات در تلگرام روش تبلیغ به صورت گسترده است. این نوع تبلیغات در واقع به نوعی همان تبلیغات بازدیدی هستند که در رده های بالاتر و قدرتمند تر انجام میشود و میتواند حتی در سطح کل کشور هم گسترش پیدا کند. اساس کار این روش تبلیغاتی به این صورت است که بنر تبلیغ شما به یک باره در تعداد زیادی از گروه های مختلف درج میشود. در واقع تعداد بازدید درخواستی شما مساوی است با جمع بازدید هر بنر شما که در هر یک از کانال ها قرار میگیرد.

 

بیاییم با یک مثال بررسی کنیم. فرض کنید شما به یک آژانس تبلیغاتی ۱۰۰K درخواست داده اید و آگهی شما در ۳ کانال به صورت همزمان درج میشود.

کانال اول: ۵۰K بازدید

کانال دوم: ۳۰K بازدید

کانال سوم: ۲۰K بازدید

تبلیغ شبانه یکی از بهترین روش های تبلیغات در تلگرام

تبلیغات به شیوه شبانه یک نوع از بهترین و موثر ترین روش های تبلیغات است که پرطرفدار ترین نوع تبلیغ در تلگرام است. در این روش بنرتان از حدود ساعات ۲۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ درج میشود و تا روز بعدی و تا ساعاتی حدود ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ ظهر باقی میماند و سپس حذف میشود.

بیشتر بدانید :   تبلیغات اینستاگرامی ،جدیدترین نوآوری صفحات مجازی

 

 

 

پست آخر شبانه

اگر تبلیغ شبانه آگهی شما در کانال پست آخر آنجا باشد ، باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید ، اما تعداد بازدید و نتیجه بسیار فوق العاده عالی برای شما به همراه خواهد داشت. البته میتوانید ترکیبی از تبلیغات پست آخر شبانه و تبلیغات ساعتی را نیز داشته باشید، مثلا یک رقم بازدید مشخص شود ، که تا پایان آن بازدید پست شما آخرین پست آن کانال باشد و بعد از آنکه به بازدید مورد نظر رسید ، سپس روی آن پست درج شود. مثلا شما توافق میکنید که بنرتان تا زمان رسیدن به ۴۰K بازدید پست آخر بماند و پس از آنکه بازدید به این عدد رسید ادمین کانال مجاز به درج پست های دیگر در کانال شان باشند و فرضا بعد از ۴ ساعت در نهایت آگهی حذف شود.

ارسال یک نظر